پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
ورود به سيستم
منوی اصلی
مناسبت ها

اخبار: نمایه فرهنگی، اجتماعی دانشگاه جامع علمی کاربردی رونمایی شد

مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

نمایه فرهنگی، اجتماعی دانشگاه جامع علمی کاربردی رونمایی شد

تاریخ

2013-09-09T19:30:00Z

مرجع خبر

موضوع

سیاسی

تصویر

خلاصه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، مهدی فیض معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه گفت:

شرح

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، مهدی فیض معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه گفت: نخستین نمايه فرهنگی و اجتماعي مراكز آموزشي دانشگاه جامع علمی کاربردی مربوط به سال‌تحصيلي 91-1390با حضور هيأت رييسه دانشگاه، رؤساي واحدهاي استاني و رؤساي برخي از مراكز آموزشي برتر فرهنگي، طي همايشي در شهر يزد رونمايي شد.
وی با اشاره به بخش‌هاي مختلف اين نمايه عنوان کرد، در اين نمايه كه براي هر مركز آموزش عالي علمي كاربردي به صورت منفرد صادر گرديده، اطلاعات شناسنامه‌اي ضروري، اطلاعات عملكردي، وضعيت مركز در شاخص‌هاي ارزيابي و نهايتاً امتياز و اطلاعات مقايسه‌اي عملكرد فرهنگي و اجتماعي مركز آموزشي درج شده است.
وی همچنین با بیان اینکه نمایه فرهنگی و اجتماعی مراکز آموزش عالی علمی کاربردی تحويل رؤساي محترم واحدهاي استاني دانشگاه شده است، اظهارکرد: با نگاه فرایندی به مقوله نظارت، برای ارزیابی عملکرد فرهنگی و اجتماعی مراکز آموزشی، متناسب با سطوح و انواع مختلف آنها، 16 الگوی متفاوت ارزیابی با درجه سختی و شاخص‌های گوناگون طراحی و اعمال شده است.
فيض با اعلام اينكه در اين نمايه، مراكز آموزشي‌اي كه در وضعيت هشدار فرهنگي هستند مشخص گرديده‌اند، افزود: "با توجه به ارزيابي صورت گرفته كه حاصل يك فرايند مدون و علمي‌است، از سه مركز آموزشي برتر در هر سطح، جمعاً 12 مركز، توسط هيأت رييسه دانشگاه تقدير شد".
وي افزود: "تعداد 18,246 گزارش عملكرد فرهنگي و اجتماعي توسط مراكز آموزشي در مقطع صدور نمايه در درگاه فرهنگي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري درج شده بود كه پس از اعتبارسنجي گزارش‌ها توسط واحدهاي استاني 79.2 درصد از آنها مورد تأييد قرار گرفت تا در قالب شاخص‌هاي ارزيابي طراحي شده، نمايه فرهنگي و اجتماعي 667 مركز آموزشي صادر گردد".
معاون فرهنگي و اجتماعي دانشگاه در پايان با اشاره به صدور دومين نمايه فرهنگي و اجتماعي در سال‌تحصيلي پيش‌رو عنوان كرد: "صدور دومين نمايه فرهنگي و اجتماعي در دستور كار دفتر برنامه‌ريزي و كميته نظارت اين معاونت است كه پس از صدور آن، مراكز آموزشي با عملكرد مطلوب، مورد تشويق قرار مي گيرند و مراكز آموزشي با عملكرد فرهنگي نامطلوب به كميته نظارت و ارزيابي فرهنگي و دانشجويي دانشگاه معرفي خواهند شد".

ایجاد شده در 1392/06/19 01:03 ب.ظ توسط Mehrjoo-Masoomeh
آخرین ویرایش در 1392/06/19 01:03 ب.ظ توسط Mehrjoo-Masoomeh
ورود به سیستم